Спілка словацьких автоперевізників (УНАС) виступила із загрозою заблокувати з 1 грудня 2023 року головний пункт пропуску «Вишніє Німецьке-Ужгород» на кордоні з Україною. Про це йдеться в офіційній заяві на сторінці УНАС у Facebook.

Профспілка стверджує, що потенційна блокада є відповіддю на те, що вони вважають неадекватними заходами щодо обмеження конкуренції з боку українських автотранспортних перевізників.

УНАС заявляє про значне збільшення кількості вантажівок, які в'їжджають до Словаччини з України, що вони пов'язують із закриттям пунктів перетину кордону між Україною та Польщею.

УНАС особливо зазначає, що комерційні та гуманітарні перевезення, що прямують до України, звільняються від певних транспортних дозволів та правил, яких мають дотримуватись інші перевізники ЄС.

Очереди на границе. Фото: скриншот YouTube-видео
Очереди на границе. Фото: скриншот YouTube-видео

Популярні статті зараз

На українців чекають жорсткі зміни: можуть скасувати з 1 липня

"Снова соблазняет, пошлость": "Холостячка" Злата Огневич облапала свои соски, торчащие из-под платья

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Огромная кость торчит: Волочкова обложилась цветами и сняла пуанты – зрелище жалкое, лучше б на шпагат села

Все новости

Вони стверджують, що якщо вирішення цього питання не буде оперативно вирішено, КПП "Вишніє Німецьке-Ужгород" планують закрити вже з п'ятниці, 1 грудня 2023 року. Про це заявив голова УНАС Станіслав Скала.

«Комерційний транспорт, що прямує в Україну, як і гуманітарний транспорт, звільнений від необхідності отримання дозволів на перевезення та інших правил та правил, яких мають дотримуватися інші перевізники ЄС. Якщо пошук рішення буде відкладено, то UNAS збирається перекрити пункт пропуску «Више Німецьке-Ужгород» з п'ятниці, 1 грудня 2023 р.», – каже голова UNAS Станіслав Скала.

Нагадаємо, ТЦКашникам потужно посилять повноваження: працівники військкоматів зможуть робити, що захочуть

Раніше «Акценти» повідомляли, будуть бійки на касах: в Україні обвал цін на найпопулярніші у світі продукти

Як повідомляли «Акценти», важливо знати кожному водію, особливо зараз: способи економії палива під час їзди на авто