Ще у вересні вартість продуктів харчування в Україні знизилася, і очікується, що зниження цін може продовжитися, хоч і повільнішими темпами. За даними Інституту аграрної економіки, ціни на деякі продукти, включаючи зернові, овочі та фрукти можуть продовжити знижуватися.

Про це повідомляє видання «mignews»

Директор інституту Юрій Лупенко зазначив, що існує ймовірність того, що олія та цукор подешевшають, оскільки сировина для їх виробництва продовжує перероблятися.

"Можливо також здешевлення соняшникової олії та цукру, сировина для виготовлення яких продовжує надходити на переробку", - сказав він.

Цукор: скрін з відео
Цукор: скрін з відео

Популярні статті зараз

Єгор Левченко: Програмні комплекси як основа промислового прогресу

Борги з комуналки зламають життя мільйонів: заборони, арешти та конфіскації

Огромная кость торчит: Волочкова обложилась цветами и сняла пуанты – зрелище жалкое, лучше б на шпагат села

Вся взъерошенная в экстремальном мини: Ани Лорак показала, какой шальной рокершой была в молодости

Все новости

У вересні найбільше помітне зниження цін спостерігалося на овочі. Ціни на моркву, наприклад, знизилися на 37,3% - до 11,03 грн/кг. Ціни на буряки та цибулю також значно знизилися – на 30% та 28,7% відповідно. Білокачанна капуста мала дещо менший темп зниження цін – 17,8%. Порівняно з груднем 2022 року ціни на цибулю та моркву знизилися на 58% та 50,7% відповідно.

Нагадаємо, прожити все важче: за звичні продукти доведеться щедро заплатити

Раніше «Акценти» повідомляли, відомий український артист закликав Польщу "вступити до Російської імперії": а сам сидить за бугром

Як повідомляли «Акценти», листопад – лише початок: погода у грудні вразить українців