В Україні прогнозується зростання цін на різні продукти харчування, особливо на такі категорії, як молочні продукти та овочі. Аналітик Українського клубу аграрного бізнесу Максим Гопка поділився прогнозом, що підвищення цін може відбутися вже до кінця листопада, оцінки варіюються від 3% до 8%.

Цю інформацію розмістив на сайті «agronews»

Овочі.

Овощи. Фото: скриншот YouTube-видео
Овощи. Фото: скриншот YouTube-видео

Очікується, що вартість овочів зростатиме щомісяця залежно від обсягу їх постачання. У середньому до кінця осені ціни на овочі, за прогнозами, зростуть приблизно на 8%.

Популярні статті зараз

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Росіяни тішаться кровопролиттю в Ізраїлі

"Обабилась и поправилась, кусок силикона": Стас Михайлов показал, во что превратилась Таисия Повалий

Так вот, почему так жарко: синоптик назвала причины аномальной погоды

Все новости

“Овочі будуть додавати у вартості щомісяця, залежно від обсягу їхньої пропозиції. У середньому на овочі ціни піднімуться на 8% до кінця осені. Молочні продукти – на 5%, – прогнозує Максим Гопка.

Молочні продукти.

Очікується, що ціни на молочні продукти також зростуть, причому прогнозується збільшення приблизно на 5% за цей же період.

На темпи зростання цін також впливатиме ширша ситуація в Україні, наприклад, перебої в енергосистемі через ракетні удари, які можуть вплинути на можливості зберігання продуктів харчування.

Молочна продукція: скрін із відео Youtube
Молочна продукція: скрін із відео Youtube

Проте важливо зазначити, що експерт не прогнозує значних чи аномальних коливань цін. Очікуване зростання цін, найімовірніше, буде помірним і в межах кількох гривень. Проте навіть незначне підвищення цін може вплинути на бюджети пересічних українців за рівня цін.

Нагадаємо, шах та мат від ПФУ: як пенсіонерів позбавлять виплат і нічого не скажуть

Раніше «Акценти» повідомляли, ПриватБанк списав з рахунку клієнтки 40 тисяч, але вона їх змогла повернути: не на ту "напали"

Як повідомляли «Акценти», скасування мораторію на підвищення комуналки: тарифи стануть непідйомними