У НКРЕКУ заявили, що тарифи на воду буде підвищено. Так, тепер українцям доведеться платити за водопостачання та водовідведення більше. Новий тариф може набути чинності вже з 1 червня 2023 року, а ціни на воду будуть на 30% вищими для населення у великих містах. Однак на даний момент про конкретну суму немає точної інформації.

Українців неодноразово попереджали про те, що на воду будуть встановлені нові дорожчі тарифи. Наразі точних цифр немає, але є інформація про те, що за воду у великих містах України доведеться платити на 30% дорожче.

За воду доведеться платити набагато дорожче
За воду доведеться платити набагато дорожче

У НКРЕКУ заявили, що такий поворот подій є неминучим, оскільки це вимога законодавства і навіть необхідність для самої України. Зазначається, що у маленьких містах вода дорожчає на постійній основі. Однак у великих містах ціни на воду залишаються незмінними. Так, це вже може кардинально змінитись з 1 червня 2023 року.

Тарифи на воду
Тарифи на воду

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Все новости

Важливо зазначити, що в різних містах України встановлені різні ціни на воду, оскільки на це впливає кілька факторів: обсяги споживання, кількість споживачів водоканалу, особливості надання послуг.

Читайте також:

Додаткові гроші для пенсіонерів України: кого потішать надбавками до пенсії

Борщ став ще дорожчим: супермаркети оновили ціни на популярні овочі

Крамка закрита? Українським переселенцям повідомили, чи скасують їм виплати у 2023 році