Нещодавні поправки до Правил дорожнього руху, що набули чинності, спонукали поліцію підвищити пильність, що призвело до активного правозастосування щодо порушників нових правил.

Цю публікацію оприлюднили на сайті «autotheme»

Відповідно до частини 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил паркування), паркування на автомобільних дорогах поза населеними пунктами та місцями, спеціально не відведеними для цього, суворо заборонено всім учасникам дорожнього руху.

Співробітники правоохоронних органів посилили контроль, щоб забезпечити дотримання цього правила. За одну нічну зміну лише на трасі Київ-Харків патрульні видали понад шість протоколів.

Важливо зазначити, що відповідно до пункту 15.11 Правил дорожнього руху України паркування поза населеними пунктами допускається лише у спеціально відведених місцях або поза проїжджою частиною у темний час доби або за обмеженої видимості.

Популярні статті зараз

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Все новости

Прагнучи привести Правила дорожнього руху України у відповідність до стандартів Європейського Союзу, уряд вніс низку змін, задокументованих 20 жовтня 2023 року.

Ключові оновлення включають:

Обов'язкове використання фар.

Вимога використання фар або ближнього світла поза населеними пунктами тепер діє у будь-який час доби та року, не обмежуючись осінньо-зимовим періодом.

Полиция. Фото: скриншот YouTube.
Полиция. Фото: скриншот YouTube.

Перевезення дітей.

Перевезення дітей зростом нижче 150 см заборонено без спеціальних дитячих крісел, призначених для кріплення дитини ременями безпеки.

Обмеження на мотоцикли.

Перевезення дітей на задньому сидінні мотоцикла чи мопеда суворо заборонено, крім випадків, прямо передбачених відповідними рішеннями.

Оновлено дорожні знаки.

Оновлено список дорожніх знаків, що позначають спеціальні місця для стоянки автомобілів на дорогах і магістралях. Конкретні ознаки докладно описані постанові уряду.

Ці зміни відображають зусилля, що продовжуються, з підвищення безпеки дорожнього руху і приведення у відповідність з міжнародними стандартами.

Учасникам дорожнього руху рекомендується ознайомитися з оновленими правилами, щоб забезпечити їх дотримання та уникнути штрафів.

Нагадаємо, банк раптово заблокує вашу картку: як не втратити доступ до своїх грошей

Раніше «Акценти» повідомляли, пенсіонерів обіцяють засипати грошима: ось воно - гідне життя?

Як повідомляли «Акценти», українців чекають кардинальні зміни з 1 грудня: буде дуже жорстко