Український артист і військовослужбовець Коля Сєрга висловився щодо заяв Мар'яни Безуглої про Валерія Залужного. Його думки були оприлюднені на його Instagram сторінці 27 листопада.

Сєрга підкреслив, що важливо розуміти відчуття людей після комунікації. Він вважає, що конфліктна інформація розглядається публічно, щоб за допомогою суспільної уваги впливати на дії особи чи організації.

Він вказав, що публічні висловлювання Безуглої про Залужного створюють відчуття "ментального насильства". За його словами, як народний депутат, Безугла має численні офіційні шляхи впливу на державні справи, особливо в оборонній сфері через її участь у комісії з оборонних питань. Він зазначив, що вона могла б обговорити свої питання приватно, але вибрала публічний шлях.

"Навіщо вона це робить? Чи має Головком відповісти з запереченням? Як ви уявляєте це заперечення? Вона розуміє, що він не буде реагувати на це. Вона користується цим і починає звинувачувати його у різних речах", — зазначив Сєрга.

Він також вважає, що інформаційний простір в Україні зараз складний, багатий на російських агентів, яких важко виявити, і тому кожен крок має бути ретельно аналізованим.

Популярні статті зараз

"Ціле міністерство піарить FAVBET": блогер стверджує, що держоргани перетворилися на відділи реклами казино

Україна зазнає важких втрат для довкілля: Держекоінспекція оновила інфографіку шкоди агресії рф

"Главное, чтобы не затянуло": Жанна Бадоева на каблуках и в мини-платье показала смелый ракурс

Старость не к лицу: звезда "Сватов" Татьяна Кравченко сильно сдала, фанаты взволнованы состоянием актрисы

Все новости