Українська співачка Надя Дорофєєва вперше відвідала Донецьку область під час повномасштабного вторгнення та повідомила у Instagram, що привезла другу партію дронів для Збройних сил.

Першу партію співака команда відправила на фронт місяцем раніше. Дорофєєва розповіла, що всього здано 91 FPV дрон, а для цього зібрано 2 мільйони.

"Загалом вже передали 91 FPV-дрони, на які ми з вами зібрали разом 2 мільйони. Така кількість закриває потреби всього на тиждень, що означає, що ми маємо й надалі бути корисними та активно донатити”, - зазначила Надя.

Надя Дорофеева. Фото: скриншот Youtube-видео
Надя Дорофеева. Фото: скриншот Youtube-видео

Вона наголосила на постійній потребі у підтримці та закликала своїх послідовників продовжувати робити свій внесок у допомогу правозахисникам. Дорофєєва висловила гордість за українських захисників і закликала всіх бути максимально корисними у цей непростий час.

Популярні статті зараз

"Ідеолог сучасного рашизму": Микола Томенко вказав, ким став алкоголік-Мєдвєдєв

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

"Побувавши на Донеччині, я розумію, що ці емоції має випробувати кожен громадянський. По-перше, поспілкувавшись із нашими захисниками та захисницями, відчуваєш неймовірну гордість та спокій. По-друге, нереальне бажання бути корисним, бо кожен свідомий українець має розуміти: якщо ти не там, то допомагай чим можеш”, - наголосила зірка.

Нагадаємо, "великі сідниці": Оля Полякова в супер відкритому бікіні потрусила "здобою" та засвітила "рогалик"

Раніше «Акценти» повідомляли, дружина нардепа Ганна Саліванчук у зухвалому боді виставила свою "духовку": груди теж мало не випали

Як повідомляли «Акценти», Віталій Козловський розповів, що насправді відбувається на передовій: "Змінює свідомість назавжди"