Схоже, що кілька європейських країн, зокрема Польща, Чехія, Ірландія та Німеччина, планують скоротити підтримку українських біженців. Сенс цих рішень полягає в тому, щоб спонукати біженців шукати роботу та ставати самодостатніми.

Відповідну інформацію опублікували на сайті «today»

Польща.

У 2024 році Польща планує скоротити соціальну підтримку українських біженців, що вплине на доступ до безкоштовних шкіл, охорони здоров'я та сімейної допомоги.

Чеська Республіка.

Популярні статті зараз

Єгор Левченко: Програмні комплекси як основа промислового прогресу

Борги з комуналки зламають життя мільйонів: заборони, арешти та конфіскації

Огромная кость торчит: Волочкова обложилась цветами и сняла пуанты – зрелище жалкое, лучше б на шпагат села

Вся взъерошенная в экстремальном мини: Ани Лорак показала, какой шальной рокершой была в молодости

Все новости

Чехія розглядає можливість скорочення терміну безкоштовного проживання біженців із 150 днів до 90 днів із наступного року.

Спеціальні дати прийому українських дітей до дитячих садків чи шкіл можуть бути скасовані, а спеціальні класи відкриватися не будуть.

Ірландія.

Ірландія обмежить безкоштовне розміщення біженців у державному житлі трьома місяцями.

Місцевий уряд вивчить можливість зниження розміру соціальної допомоги для біженців.

Валюта. Фото: скриншот YouTube-видео.
Валюта. Фото: скриншот YouTube-видео.

Німеччина.

Німеччина під проводом канцлера Олафа Шольца планує скоротити фінансову підтримку українських біженців. Починаючи з 2024 року кожен біженець отримуватиме 7500 євро на рік.

Після 36 місяців проживання у гуртожитках біженці матимуть право лише на виплати, які вважаються необхідними. Для обмеження доступу до готівки будуть випущені спеціальні платіжні картки.

Метою є заощадити 1 мільярд євро на землях та комунах та знизити фінансове навантаження на територіальні громади майже на 3,5 мільярда євро.

Деякі критики, зокрема Карстен Ліннеманн з опозиційного Християнсько-демократичного союзу, стверджують, що цих заходів недостатньо для скорочення нелегальної міграції.

Вони наголошують на необхідності системних змін, щоб дозволити в'їзд лише тим особам, чиї прохання про надання притулку були схвалені.

Ці коригування допомоги є частиною ширших дискусій у європейських країнах щодо управління системами підтримки біженців та сприяння самозабезпеченості серед тих, хто шукає притулку.

Нагадаємо, українцям терміново роздають добру допомогу: запаси їжі на кілька місяців

Раніше «Акценти» повідомляли, пенсій та соцвиплат більше не буде? Зеленський зробив тривожну заяву

Як повідомляли «Акценти», "гірше, ніж можна собі уявити": що приготувала доля українського народу