З початку 2022 року до квітня 2023 року «ПриватБанк», державна фінансова установа України, закрив рахунки 38,9 тисяч фізичних осіб та підприємців. Закриття даних рахунків було здійснено з різних причин, включаючи дотримання вимог фінансового моніторингу та неактивність рахунків.

Цю новину повідомили на сайті «trueua»

За даними банку, закриття рахунків здійснювалося як з власної ініціативи банку, і у відповідь клієнтів, мали неактивні рахунки протягом тривалого періоду (три роки і більше). Крім того, було закрито рахунки клієнтів, діяльність яких не відповідала вимогам фінансового моніторингу.

Щодо рахунків індивідуальних підприємців (ФОП), то ПриватБанком з власної ініціативи було закрито 78,3 тис. рахунків ФОП:

48,4 тис. у 2022 році

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

29,9 тисяч у першому півріччі 2023 року

Станом на 1 січня 2023 року в ПриватБанку обслуговувалося 922,6 тис. ФОПів, а до 1 липня ця кількість збільшилася до 962,2 тис.

Важливо зазначити, що у червні українцям надали можливість закрити рахунки ФОП через портал «Дія» без залучення державного реєстратора. Це було спрямоване на зменшення кількості помилок та мінімізацію ймовірності помилок у процесі закриття рахунку.