Кабінет Міністрів України запровадив додаткові виплати, які можуть збільшити пенсії правочинних громадян. Ці виплати визначаються на основі таких факторів, як вік, досвід роботи та стан здоров'я. Деякі з цих виплат автоматично призначаються пенсіонерам, інші вимагають від фізичних осіб звернення до Пенсійного фонду України (ПФУ).

Про це пише «znaj»

Надбавка за віком надається пенсіонерам, розмір яких не перевищує 10 340 гривень. Розмір доплати залежить від віку пенсіонера:

Вік від 70 до 75: 300 гривень на місяць.

Вік від 75 до 80: 456 гривень на місяць.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

Все новости

Вік старший за 80: 570 гривень на місяць.

Деякі пенсіонери мають право на отримання допомоги від ООН, міжнародної організації. Щоб мати право на участь, пенсіонери повинні відповідати певним критеріям, зокрема:

Будучи вимушеними переселенцями (ВПО) або жителями прифронтових територій.

Не отримуючи фінансової допомоги від міжнародних організацій із 1 березня 2023 року.

Ті, хто має пенсію менше 3000 гривень.

Пенсіонери, які мають право на ці додаткові виплати, можуть подати заявку на них на сайті «єДопомога». На сайті люди можуть вибрати відповідний розділ, будь то допомога держави, волонтерів чи міжнародних організацій.

Особам, які мають на це право, важливо ознайомитись з конкретними критеріями для кожного типу оплати та дотримуватися процесу подання заяви, встановленого відповідними органами. Ці додаткові виплати спрямовані на надання фінансової підтримки пенсіонерам залежно від обставин та потреб.