Після вибуху на Каховській ГЕС місцеві жителі у постраждалих районах позбулися будинків та плантацій. Уряд України прийняв рішення надати допомогу у відшкодуванні збитків, зокрема власникам земельних ділянок у затоплених районах .

Про це пише "progroshi"

Право на допомогу:

Допомога носить разовий характер і спрямована на мешканців Херсонської та Миколаївської областей, які постраждали від вибуху та є власниками земельних ділянок.

Допомога надається в особистому підсобному господарстві, будівництві та утриманні житлових чи господарських будівель, індивідуальному садівництві.

Популярні статті зараз

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

Все новости

Допомога надається спеціально для втраченого врожаю овочів через вибух.

Прикладний процес:

Підтвердження права власності:

Заявникам необхідно надати документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку, такі як витяг із Державного реєстру прав на нерухоме майно або державний акт про право власності.

Деньги. Фото: Акценты
Деньги. Фото: Акценты

Подача заяви:

Заяви подаються до комісії, створеної органами місцевого самоврядування чи військовими адміністраціями, відповідальними за межування постраждалих земельних ділянок.

Обстеження та оцінка:

Комісія протягом 10 робочих днів розгляне заявки та проведе обстеження земельних ділянок для оцінки ступеня шкоди.

Визначення суми допомоги:

На підставі звітів про опитування комісія визначить суму допомоги, яку отримає кожен заявник.

Рішення та оплата:

До 1 жовтня буде ухвалено рішення про розрахунки оплати, яке буде направлено до відповідних органів для перерахування допомоги на банківські рахунки одержувачів.

Суми допомоги:

Розмір допомоги становить 3318 гривень за кожен 0,01 га землі із втраченим урожаєм овочів.
Максимальна площа допомоги становить до 0,2 га для Миколаївщини та до 0,3 га для Херсонської області.
Для мешканців Миколаївської області максимальна сума допомоги становить 66 360 гривень, а для Херсонщини – 99 540 гривень.

Для осіб, які мають на це право, важливо подати заявку на отримання допомоги до 1 вересня та надати необхідні документи для підтвердження права власності. Допомога спрямована на допомогу тим, хто зазнав збитків внаслідок вибуху та подальшого затоплення земельних ділянок у постраждалих регіонах.