У ході нещодавнього засідання уряду було ухвалено кілька важливих рішень щодо пенсіонерів та отримувачів соціальної допомоги в Україні. Ці рішення спрямовані на вирішення різних проблем, з якими стикаються особи, які проживають у зонах активних бойових дій, тимчасово окупованих територіях та за кордоном, а також особи, які порушені карантинними заходами COVID-19.

Відповідну публікацію розмістили на сайті «Факти»

Одне з рішень стосується пенсіонерів, які проживають у районах активних бойових дій або тимчасово окупованих Росією територій, де доставка пенсійних виплат АТ «Укрпошта» була ускладнена, що призвело до припинення виплат. Для вирішення цієї проблеми було встановлено новий процес, який дозволяє цим пенсіонерам відновити отримання пенсій. Фізичні особи тепер можуть подати заявку на поновлення виплат через веб-портал Пенсійного фонду України за допомогою програми «Дія.Підпис» або провести відеоконференцзв'язок із відповідними органами Пенсійного фонду України. Ця зміна спрощує дистанційні процедури відновлення пенсійних виплат цим особам.

Пенсионер. Фото: скриншот YouTube-видео
Пенсионер. Фото: скриншот YouTube-видео

Друге рішення стосується внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих до введення в Україні військового стану. Ці особи не проходили обов'язкову періодичну фізичну ідентифікацію у зв'язку з карантинними заходами COVID-19. Щоб зробити процес ідентифікації зручнішим їм після періоду карантину, рішення уряду розширює способи проходження фізичної ідентифікації. Внутрішньо переміщені особи тепер можуть пройти ідентифікацію шляхом входу до особистого електронного кабінету Пенсійного фонду України методом «Дія.Підпис» шляхом відеоконференції зі співробітником Пенсійного фонду України або проходження ідентифікації в консульській установі для осіб, які проживають за кордоном. Крім того, крайній термін для проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 грудня 2023 року. Важливо відмітити,

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Все новости

Пенсионерки, фото:скриншот You Tube
Пенсионерки, фото:скриншот You Tube
Пенсионерки, фото:скриншот You Tube

Ці заходи гарантують, що громадяни зможуть зберегти свої пенсії та виплати із соціальної допомоги, навіть якщо процес їхньої ідентифікації затримується. Такий підхід сприяє ефективному управлінню державним бюджетом та Пенсійним фондом України, а також пропонує таку необхідну підтримку людям у різних обставинах, зокрема постраждалим від конфлікту та переміщення.