Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко висловив упевненість, що тарифи на послуги водопостачання в Україні не підвищуватимуться до кінця року. Про це він розповів в інтерв'ю Громадському радіо.

Відповідну публікацію розмісти на порталі новин «hromadske»

Заява Попенка ґрунтується на останніх подіях, коли і президент, і прем'єр-міністр України висловили занепокоєння щодо термінів підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Враховуючи ці обговорення на високому рівні та думку про те, що підвищення тарифів на даний момент недоцільне, Попенко вважає, що питання підвищення тарифів на послуги водопостачання навряд чи буде порушено найближчим часом.

Тарифы на воду. Фото: скриншот YouTube-видео.
Тарифы на воду. Фото: скриншот YouTube-видео.

Внаслідок цих обставин, Попенко очікує, що тарифи на послуги водопостачання залишаться незмінними протягом року, що знизить навантаження на споживачів, які в іншому випадку могли б зіткнутися зі збільшенням витрат. Ця позиція відображає чутливість уряду до економічних проблем, з якими стикаються громадяни, та його прагнення уникати непотрібного фінансового тягаря, особливо у таких основних послугах, як водопостачання та водовідведення.

Популярні статті зараз

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Все новости