Міністр соціальної політики Оксана Жолнович повідомила, що у 2024 році встановлені виплати в Україні будуть збережені на нинішньому рівні. Проте, може існувати потенціал збільшення пенсійних виплат, якщо будуть забезпечені додаткові ресурси.

Про це пише «uaportal»

Жолнович наголосила, що збереження призначених виплат є пріоритетом і запевнила, що скорочення цих виплат не відбудеться. Буде також зроблено зусилля щодо розширення програм боротьби з бідністю. На міру збільшення цих заходів щодо надання допомоги впливатимуть переговори з міжнародними партнерами.

Пенсионеры
Пенсионеры

Пенсійні виплати продовжуватимуться у звичайному режимі, при цьому Пенсійний фонд України (ПФУ) фінансуватиметься за рахунок єдиного соціального внеску, що сплачується трудящими, зокрема військовослужбовцями. Ця система дозволяє підтримувати бюджет фонду та проводити періодичну індексацію пенсій.

Популярні статті зараз

Мобілізація підлітків та пенсіонерів: чи можуть призвати?

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

"Скандал у Сільпо": українець звинуватив мережу у торгівлі гуманітарною допомогою

Любитель «русского мира» хоче відкрити почесне консульство України в Іспанії та отримати статус почесного консула

Все новости

Враховуючи великомасштабну війну, що триває, уряд очікує, що надходження до Пенсійного фонду залишаться на рівні минулого року. Якщо будуть виявлені додаткові ресурси, можуть бути збільшені виплати. Жолнович також згадала про намір проіндексувати пенсії у березні наступного року.

Пенсионеры. Фото: скриншот YouTube-видео
Пенсионеры. Фото: скриншот YouTube-видео

Хоча існують плани щодо збереження та потенційного розширення соціальної допомоги, ситуація може змінитися залежно від економічних умов та ширшого соціального ландшафту.