В Україні певна група громадян має право на суттєву 75-відсоткову знижку на оплату комунальних послуг незалежно від рівня їх доходів. Пенсійний фонд України надав інформацію про те, хто може скористатися цією пільгою та як це зробити.

Відповідну публікацію розмістили на сайті «RBC»

Хто може отримати допомогу:

Громадяни України зі статусом «учасник бойових дій» мають право на отримання 75% знижки при сплаті комунальних квартир. Ця пільга діє протягом усього їхнього життя. Однак, якщо одержувач використовує пічне опалення та скраплений газ, необхідно щороку продовжувати заяву на пільгу. Для інших видів опалення достатньо раз подати заявку на пільгу.

Прикладний процес:

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

Все новости

Особи зі статусом «учасник бойових дій» можуть звернутися за пільгою щодо оплати комунальних послуг через Пенсійний фонд України (ПФУ), ЦНАП (Територіальний центр соціального обслуговування) або будь-яку уповноважену посадову особу у виконавчому органі відповідних місцевих рад. Заявка вимагає подання двох заяв:

Заява про надання пільг щодо оплати комунальних послуг.

Счета за коммуналку. Фото: скриншот YouTube-видео
Счета за коммуналку. Фото: скриншот YouTube-видео

Заява про внесення відповідних відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків (ЄГАРП).

Оновлення інформації:

Якщо відбуваються будь-які зміни в сімейному стані бенефіціара, адреси проживання або інших відповідних деталях, дуже важливо своєчасно інформувати відповідні органи, такі як Агентство виконавчої служби про ці зміни. Ця вимога також поширюється на грантоодержувачів та всіх отримувачів пільг на комунальні послуги.

Поточні бенефіціари та відомості про пільги:

Наразі близько півмільйона громадян України мають право на 75-відсоткову знижку при сплаті комунальних квартир. Ця пільга діє інакше, ніж субсидія, оскільки вона безпосередньо зменшує суму, що підлягає сплаті у рахунках за комунальні послуги, а не надає грошову допомогу одержувачам.

Насамкінець, ця знижка на оплату комунальних послуг призначена спеціально для українських «комбатантів» і спрямована на надання їм значного зниження їх рахунків за комунальну квартиру на знак визнання їхньої служби. Цей процес включає подання необхідних заяв та оновлення будь-яких змін в обставинах, щоб забезпечити належне застосування переваги.