В Україні існують спеціальні виплати щодо додаткового догляду для окремих категорій пенсіонерів, спрямовані на надання підтримки та допомоги тим, хто її потребує.

Цю новину розмістили на порталі «uaportal»

Право на додаткові виплати мають наступні групи пенсіонерів:

Пенсіонери старше 80 років, які не можуть належним чином дбати про себе і не мають працюючих родичів, які могли б їх підтримати.

Громадяни, які потребують особливого догляду за станом здоров'я, що робить їх залежними від сторонньої допомоги.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Самотні літні люди, які вразливі та потребують додаткової підтримки.

Щоб мати право на цю допомогу з догляду, люди повинні вже отримувати пенсію по старості в Україні. Розмір доплати складає 40% від прожиткового мінімуму, що на даний момент становить 837 гривень. Важливо відзначити, що розмір цих виплат може змінюватись при коливаннях прожиткового мінімуму.

Процедура реєстрації цих посібників з догляду зазвичай включає такі етапи:

Зберіть необхідні документи, у тому числі заяву, паспорт, ідентифікаційний номер, довідку з Пенсійного фонду, що підтверджує відсутність інших доплат, та висновок лікарсько-консультативної комісії (МКК), що підтверджує необхідність постійного виїзного догляду.

Подайте заяву на отримання допомоги з догляду, відвідавши відділ соціального захисту за місцем реєстрації або проживання. Подати заяву та необхідні документи.

Метою цих посібників з догляду є надання фінансової допомоги тим пенсіонерам, які потребують додаткової підтримки через їх вік, стан здоров'я або вразливість. Цей процес забезпечує отримання правомочними особами необхідної допомоги для покращення якості їхнього життя та благополуччя.