Незважаючи на війну в Україні і фінансові труднощі, з якими стикаються громадяни, вартість комунальних послуг поступово зростає. За даними Державної служби статистики України, з липня 2022 року до липня 2023 року вартість комунальних послуг збільшилася на 14,7%.

Про це пише «today»

Одним із найбільш значних підвищення стала ціна на електроенергію, яка з червня зросла на 69,7%. Підвищення тарифів на електроенергію стало предметом обговорення в урядових колах та ЗМІ. Інші помітні збільшення включають вивіз сміття (14,3%), утримання та ремонт будинку (10,6%), а також послуги з управління багатоквартирним будинком (2,7%). Вартість послуг водопостачання та водовідведення також незначно збільшилася на 0,8% та 0,7% відповідно.

Счетчик электроэнергии. Фото: скриншот YouTube-видео.
Счетчик электроэнергии. Фото: скриншот YouTube-видео.

Тарифи на газ залишилися без змін через мораторій на підвищення цін, а вартість тепла та гарячої води навіть знизилася на 0,2%.

Популярні статті зараз

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

У Міненерго обґрунтували підвищення тарифу на електроенергію у червні тим, що це дозволить більш ефективно ремонтувати енергооб'єкти та краще підготуватися до майбутньої зими. Тим не менш, проблеми, пов'язані з війною, що триває, і ймовірність подальших нападів вплинули на інвестиційні рішення з упором на індивідуальне відновлення, а не на великомасштабне капітальне будівництво.

Очікується, що повне відновлення та модернізація енергосистеми відбудеться після закінчення війни, оскільки це дозволить здійснювати комплексніше планування та інвестиції.