Сім'ї в Україні, які виховують прийомних дітей, мають право на цінну знижку 50% на оплату комунальних послуг. Ця ініціатива пропонує значну економію на різноманітних комунальних витратах, включаючи оплату житла, комунальні послуги, такі як газ та електрику, та навіть витрати на скраплений газ у балонах для побутового використання. Знижка поширюється на витрати на паливо для домогосподарств без систем центрального опалення.

Дану новину розмістили на сайті «napensii»

Щоб претендувати на цю знижку на оплату комунальних послуг, сім'ї мають відповідати певним житловим критеріям. Житлова площа повинна відповідати законодавчим нормам: щонайменше 21 квадратний метр загальної житлової площі на кожного постійного члена сім'ї у резиденції, а також додаткові 10,5 квадратних метри на всю родину.

Щоб мати право на знижку, середньомісячний дохід на особу в сім'ї не повинен перевищувати 3760 грн. Якщо сім'я відповідає цим вимогам, то вона може претендувати на житлову субсидію, яка забезпечує зниження комунальних витрат.

Знижки на оплату комуналки
Знижки на оплату комуналки

Популярні статті зараз

Мобілізація підлітків та пенсіонерів: чи можуть призвати?

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Любитель «русского мира» хоче відкрити почесне консульство України в Іспанії та отримати статус почесного консула

Все новости

Ця політика також поширюється на сім'ї, до складу яких входять діти, які офіційно не зареєстровані і не заявлені тими, хто проживає в житлоплощі, але активно в ній проживає. У таких випадках соціальні норми враховуються при розрахунку нормативів житлово-комунального господарства для сім'ї, а дохід цих дітей не включається до загальної оцінки доходів домогосподарства для отримання субсидії.

При цьому, якщо прийомна сім'я виховує трьох і більше дітей не менше одного року, будь-який із батьків чи опікунів може подати заяву до Пенсійного фонду України для розгляду на одержання допомоги чи житлової субсидії.

Основна мета цієї політики полягає у наданні фінансової допомоги сім'ям, які виховують усиновлених дітей, зменшенні їхніх витрат на комунальні послуги та підвищенні їхнього загального добробуту, а також добробуту дітей, які перебувають під їхньою опікою.