В Україні існують різні програми допомоги, призначені для підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які постраждали від війни, що триває. Визнаючи, що діти є одним із найуразливіших верств населення в таких умовах, Міністерство соціальної політики запровадило для них новий вид фінансової допомоги.

Дану інформацію розмістили на сайті «tehnofan»

З 1 серпня на матеріальну допомогу претендуватимуть діти вимушених переселенців, які народилися після початку повномасштабної війни. Допомога складає 3000 гривень і буде надана на шість місяців. Важливо відзначити, що ця допомога поширюється і на новонароджених дітей, які підпадають під статус ВПО.

Деньги. Фото: Акценты
Деньги. Фото: Акценты

Щоб подати заявку на цю фінансову допомогу, батьки або законні опікуни дітей, які мають право на отримання допомоги, можуть використовувати державну заявку «Дія» через сервіс «Допомога ВПО». Заявку можна подати онлайн. Як варіант, вони можуть звертатися безпосередньо через Територіальні центри соціального обслуговування (ЦНАП) за місцем проживання, Управління соціального захисту населення або через уповноваженого представника місцевого виконавчого органу (сільської, селищної, міської ради).

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Ця нова програма спрямована на надання підтримки сім'ям ВПО та їхнім дітям, допомагаючи їм впоратися з проблемами переміщення та наслідками війни, що триває.