Пенсіонери можуть зіткнутися з питанням припинення карткових платежів із різних причин. Однією з найпоширеніших причин є невикористання банківського рахунку понад шість місяців. Для запобігання такій ситуації пенсіонерам рекомендується здійснювати операції з пенсійної картки хоча б один раз протягом зазначеного періоду.

Цю інформацію оприлюднили на порталі «progroshi»

Однак є ще кілька причин, які можуть призвести до припинення пенсійних виплат на картку:

Смерть пенсіонера

У разі виплата пенсії припиняється, але можуть бути надані страхові виплати чи допомогу сім'ї чи спадкоємцям.

Популярні статті зараз

Півтора мільярди гривень на ЗСУ: Микола Томенко закликає підписати важливу петицію

Від м’яса та чагарників до будівництва об’єктів. За які такі "заслуги"?

"Снова соблазняет, пошлость": "Холостячка" Злата Огневич облапала свои соски, торчащие из-под платья

Огромная кость торчит: Волочкова обложилась цветами и сняла пуанты – зрелище жалкое, лучше б на шпагат села

Все новости

Надання неправдивої інформації.

Якщо пенсіонер надасть неправильну або неправдиву інформацію до Пенсійного фонду України (ПФУ), такої як стаж роботи або дані про заробітну плату, це може призвести до призупинення виплат.

Тривалий виїзд за кордон.

Тривале перебування за кордоном також може вплинути на отримання пенсії, хоча є винятки для країн, з якими Україна має домовленості про виплати за межами країни.

Якщо пенсіонер з якихось причин втрачає право на пенсію, він може легко відновити виплати та отримати недоотримані гроші. Для цього їм необхідно звернутися до Пенсійного фонду України та надати документи, що підтверджують їх особу та право на отримання пенсії. Після перевірки інформації ПФУ ухвалить рішення про поновлення виплат, як правило, протягом 10 днів з моменту подання заяви.

Знання цих факторів та своєчасні дії можуть допомогти українським пенсіонерам уникнути проблем із виплатою пенсій та забезпечити подальше отримання коштів на банківську картку.