Українцям повідомили, що у 2023 році заплановано три підвищення пенсій: індексація у березні, перерахунок працюючим пенсіонерам у квітні та липневе підвищення для тих, хто вийшов на заслужений відпочинок за спецзаконами. Однак є такі категорії пенсіонерів, які у 2023 році зовсім не отримають підвищення.

Цю інформацію надали на порталі новин «napensii»

На превеликий жаль, є такі категорії українців пенсійного віку, які не отримуватимуть жодних підвищень виплат цього року. Наразі йдеться про таких українців: працюючі пенсіонери, які мають низький страховий стаж, та виплати менше 2 100 гривень, колишні працівники прокуратури, ті люди, чиї пенсії перевищують максимально встановлений законом розмір у 20 930 гривень, а також ті, хто отримують щомісячне довічне грошове утримання, наприклад, судді.

Украинские пенсионеры. Фото: скриншот YouTube-видео
Украинские пенсионеры. Фото: скриншот YouTube-видео

Крім цього, українцям нагадали про те, що понад 400 тисяч пенсіонерів, які продовжують працювати, отримали надбавки 221,74 гривні. Проте пенсії для цієї категорії були перераховані для 654,9 тисячі українців.

Популярні статті зараз

Чи зливає ПриватБанк дані ТЦК: фінустанова надала відповідь і шокувала користувачів

Борги з комуналки зламають життя мільйонів: заборони, арешти та конфіскації

"Снова соблазняет, пошлость": "Холостячка" Злата Огневич облапала свои соски, торчащие из-под платья

Огромная кость торчит: Волочкова обложилась цветами и сняла пуанты – зрелище жалкое, лучше б на шпагат села

Все новости

Також перерахунок торкнувся ще 537,5 тисяч пенсіонерів. Для цих людей було перераховано виплати у зв'язку зі страховим стажем.

Так, ситуація з пенсіями у нас у країні склалася тяжка. Але, навіть попри війну українська влада продовжує виплачувати пенсійні виплати та грошову допомогу.