Українська влада продовжує надавати грошову допомогу українцям, які мають статус ВПО. Ця фінансова допомога не залежить від фінансового стану людини і це свідчить про те, що вона фіксована.

Про це повідомляється на порталі "novyny.live"

Як кажуть у Мінреінтеграції, ці виплати для переселенців були продовжені автоматично. Проте на ці кошти можуть розраховувати лише ті українці, які мають статус ВПО.

На цю фінансову допомогу можуть розраховувати: переселенці, які переїхали з тимчасово окупованих територій, тергромад, що розташовані в районі бойових дій або оточених противником, та українці, яким зруйнували житло через бойові дії або воно непридатне для проживання. Також ті люди, які подавали заявки на відшкодування збитків до 20 травня 2022 року.

Переселенці, біженці
Переселенці, біженці

Популярні статті зараз

Як головний поліцейський Волині Крошко "крошки" збирав під час війни

Єгор Левченко: Програмні комплекси як основа промислового прогресу

Борги з комуналки зламають життя мільйонів: заборони, арешти та конфіскації

Вся взъерошенная в экстремальном мини: Ани Лорак показала, какой шальной рокершой была в молодости

Все новости

Виплати надходять щомісяця, і вони становлять: 2 тисячі гривень – на дітей віком до 18 років та 3 тисячі гривень – на дорослого українця.

Заяву на ці виплати потрібно подати у тому населеному пункті, звідки переїхала людина. Заявки приймаються у: Центрі надання адміністративних послуг громади, де знаходиться переселенець, управлінні соцзахисту населення та уповноважені особи виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради.

Окрім цього, заявки приймають через програму «Дія». Для цього необхідно пройти авторизацію та вибрати послугу «Допомога для ВПО». В українському додатку має бути паспорт та ІПН.

Важливо зазначити, що фіндопомога буде автоматично втрачена, якщо ВПО змінить місце проживання і не повідомить про це.