Любителям ягід повідомили приємну новину щодо цін на популярну сезонну продукцію. Справа в тому, що у західних областях України виробники полуниці почали масово реалізовувати свою продукцію.

Цю інформацію повідомили на порталі «agroportal», посилаючись на дані експертів EastFruit.

Важливо повідомити, що на український ринок уже почали потрапляти ягоди відкритого ґрунту. Саме тому можна спостерігати такий різкий спад цін на полуницю.

Як повідомляється, сьогодні реалізація полуниці відбувається в діапазоні таких цін: від 50 до 85 гривень за кілограм. Це в 1.5 рази дешевше, ніж тижнем раніше.

Клубника, фото: скриншот You Tube
Клубника, фото: скриншот You Tube
Клубника, фото: скриншот You Tube

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

«Цього року сезон реалізації цієї ягоди з відкритого ґрунту дещо затримався через тривалу та холодну весну. Так, за аналогічний період минулого року вже практично всі регіони України розпочали реалізацію суниці садової. На сьогоднішній день про це повідомляють виключно виробники західних областей», - кажуть експерти такого проекту як EastFruit.

Проте, незважаючи навіть на цей цінопад, суниця садова в Україні на даний момент продається на чверть дорожче, ніж у 2022 році.

Читайте також:

Очі лізуть з орбіт: популярний в Україні продукт торгується вже в 10 разів дорожче

Потрібно запасатися: українців попередили про раптову цибульну кризу