Через те, що Росія розв'язала в Україні повномасштабну війну, можна спостерігати справжній хаос на українському ринку. Через те, що Мелітополь перебуває під тимчасовою окупацією, на ринку ягід склалася дуже сумна ситуація. Справа в тому, що багатьма улюбленими черешнями можна побачити за ціною понад 1 тисячу гривень за кілограм.

Про це повідомляє портал «znaj.ua»

У травні українці не змогли насолодитися улюбленою ягодою – черешнею. Вона стала справжнім делікатесом, бо у деяких місцях її продають по 1500 гривень за кіло.

Якщо говорити про супермаркети на території України, то там продукт продається за ціною від 600 до 1000 гривень за кілограм.

Відомо, що на території Закарпаття черешня дозріває раніше, ніж у інших регіонах України. Однак там популярна ягода також коштує космічних грошей – 600 грн/кг.

Популярні статті зараз

Українців жорстко каратимуть за балкони: штрафи шалені

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

Ціни на черешню
Ціни на черешню

Якщо говорити про столицю України, то, за словами користувачів соцмережі, черешня у Києві торгується на позначках від 750 до 1200 гривень.

Однак сервіс Fruit Time побив усілякі рекорди, оскільки там за черешню просять 1498,40 грн/кг.

Фахівці кажуть, що така ситуація склалася через те, що черешню в Україну завозять із Іспанії. Саме тому такі надхмарні ціни.

Ціни на черешню
Ціни на черешню

Президент Української Плодоовочевої Асоціації Тарас Баштанник вирішив прокоментувати ситуацію, що склалася, і сказав: «У разі нестачі вітчизняних фруктів їх можна імпортувати з інших країн. При цьому ціни будуть високими. Але ми матимемо пропозицію пропонувати споживачам».