Усі українці відчули на своїй кишені серйозне зростання на всі продукти. Якщо справа стосується овочів, то вони дуже подорожчали за останній рік. Зараз йтиметься про нові ціни на буряки, які можуть увести в ступор буквально кожного.

Дану публікацію оприлюднили на сайті «znaj.ua»

Насамперед варто згадати зимовий та весняний період, оскільки саме в цей час рекордно почали дорожчати популярні в Україні продукти. Якщо говорити про овочі, то ціна на них буквально відлітала в космос, але буряк тоді дешевшав. Однак на сьогоднішній день можна побачити серйозне зростання цін на популярний овоч.

Фото свеклы
Фото свеклы

Старий буряк сьогодні продається майже по 10 гривень за кілограм, а у квітні за цей коренеплід просили 9 гривень за кіло. Багато залежить від магазину чи супермаркету, де продається буряк. Наразі вона торгується в діапазоні від 6,90 до 12.90 гривні за кілограм.

Популярні статті зараз

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Ціни на буряки
Ціни на буряки

Важливо повідомити, що в українських супермаркетах вже з'явився молодий буряк. Цей продукт собі дозволить далеко не кожен українець, оскільки він став надто дорогим. Так, ціна на молоді буряки в 10 разів вища, ніж на старі – 83,40 гривні за кілограм. У Варусі цей овоч продають по 79,90 гривні за кілограм, а в Ашані – 86,90 гривні за кілограм.

Читайте також:

Гідне життя? В Україні планують підвищити мінімальну зарплату, названо суму

Невиплачені пільги для українців: що потрібно зробити, щоб повернути "упущене"

Обвалення цін на улюблену їжу: в Україні цінопад на життєво важливу продукцію