У зв'язку з тим, що на території України вже закінчився опалювальний сезон, громадяни нашої країни, які потребують допомоги, отримуватимуть субсидії на літній період. Так, зараз йтиметься про виплати для деяких українців у 2023 році.

Важливо повідомити, що частина українців отримуватиме субсидії навіть у неопалюваний період. До цієї категорії належать ті люди, які мають у платіжках за комуналку суми, що перевищують 15% доходу всіх членів сім'ї.

Оксана Жолнович, яка відома як міністр соціальної політики заявила, що у 2023 році на субсидії хочуть виділити 25 мільярдів гривень. Це така сама сума, як і минулого 2022 року. Однак у 2023 році субсидії отримують нібито 2.2 мільйони українців.

Субсидия. Фото: скриншот YouTube-видео
Субсидия. Фото: скриншот YouTube-видео

У міністерстві наголосили, що вже є люди, які почали автоматично отримувати субсидії. Це говорить про те, що вони вже почали одержувати кошти на оплату комунальних послуг.

Популярні статті зараз

Дарницький воєнком Руслан Тригуб, який п'яним лазив та ганьбився, продовжує очолювати ТЦК

Пенсіонери будуть задоволені? Кабмін ухвалив доленосне рішення про пенсійні посвідчення

Допомога для українців у травні: кому терміново потрібно звернутися із заявою

"Скандал у Сільпо": українець звинуватив мережу у торгівлі гуманітарною допомогою

Все новости

Важливо відзначити, що розмір субсидії залежить від загального доходу сім'ї. Тобто чим менше дохід, тим більша допомога.

Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео
Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео

"Бюджет розписується на весь рік, тому на субсидії цього року, як і минулого, було заплановано 25 млрд грн. Середні суми, які виділяються на домогосподарство в зимовий період, становлять 1,5 тис. грн, а в неопалюваний сезон 350-400 грн", – каже чиновниця.