Українців попередили, що у ВР хочуть запустити новий законопроект, який дозволить штрафувати пішоходів. Про це повідомляється у законопроекті №9289.

Дані відомості надав портал новин «tribun», посилаючись на новий законопроект.

Володимир Крейденко, відомий як депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", запропонував Верховній Раді України посилити покарання для пішоходів, які порушують ПДР. Так, зараз йдеться про посилення відповідальності пересічних громадян нашої країни.

У цьому документі йдеться про штрафи для пішоходів із дітьми до 16 років, які порушили ПДР. Розмір штрафу за дане порушення становить 850 гривень або можуть покарати громадськими роботами від 20 до 40 годин.

Пішоходи: скрін із мережі
Пішоходи: скрін із мережі

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

"Скандал у Сільпо": українець звинуватив мережу у торгівлі гуманітарною допомогою

Все новости

Окрім цього, наголошується, що цей законопроект нібито зможе поетапно змінити культуру дорожнього руху в Україні. Це натякає на те, що дані покарання слугуватимуть вихованням для українців і примушуватимуть їх дотримуватися правил дорожнього руху.

Варто зазначити, що зараз діє закон, який дозволяє карати пішоходів лише в тому випадку, якщо вони спровокували аварійну ситуацію на дорозі.

Читайте також:

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

Рекордна кількість підробок: в Україні різко зріс рівень фальсифікату спиртного та "тютюнки"

Європейські вимоги на каву та цикорій: як позначаться на українцях нові стандарти