Є відомості про те, що пенсіонери України можуть мати серйозні проблеми з пенсіями, якщо закінчується термін дії їхньої картки. Однак є способи, які допоможуть уникнути неприємностей. Саме тому ПФУ вирішив дати кілька цінних рекомендацій про те, як отримувати виплати вчасно та як виправити неприємності з карткою.

Ці відомості розмістили на порталі «focus»

Проблеми з виплатою пенсій можуть виникнути, коли у банківської картки закінчується термін дії. Це стало відомо після того, як одна українка поцікавилася у Пенсійного фонду, що робити в подібній ситуації, щоб не втратити свої кошти.

Банковская карта. Фото: скриншот YouTube-видео
Банковская карта. Фото: скриншот YouTube-видео

У ПФУ повідомили, що якщо в українського пенсіонера спливає термін дії його картки, то він може не отримувати соцвиплати вчасно. Щоб цього не сталося, необхідно дізнатися, що у вашому банку під час воєнного стану автоматично продовжується термін дії картки.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Допомога для українців у травні: кому терміново потрібно звернутися із заявою

Никакой пользы, а сплошной вред: названы каши, которые могут привести к болезням 

Все новости

Важливо зазначити, що якщо термін дії картки спливає, то банк повинен про це повідомляти. Ще відомості можна отримати за гарячою лінією і на сайті.

Банковские карты, фото: скриншот You Tube
Банковские карты, фото: скриншот You Tube
Банковские карты, фото: скриншот You Tube

Якщо картка банку виявилася заблокованою через закінчення терміну її дії, то людині необхідно піти у відділення банку та зайнятися процесом її відновлення. Поки картка перевипускатиметься, то пенсія нараховуватиметься на рахунок, проте коштами можна буде користуватися лише після їх отримання.