З початку повномасштабної війни на території України всі продукти почали дорожчати. Через деякий час ситуація трохи стабілізувалася, але багато українців не можуть собі дозволити купувати улюблені продукти. Проте останнім часом можна бачити обвал цін багатьма улюблений продукт – гречку. Так, після моніторингу цін можна побачити нові доступніші ціни на популярну крупу.

Відповідну публікацію розмістили на сайті новин «agronews», посилаючись на нові ціни в супермаркетах України.

Напевно, всі пам'ятають, який дефіцит був на гречку. Так, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну цей продукт почав різко дорожчати, колись за кілограм гречки просили понад 100 гривень. Однак потім ситуація на ринку стабілізувалася і гречка стає доступнішою буквально з кожним місяцем.

Гречка: скрін з відео
Гречка: скрін з відео

Українців порадували тим чинником, що популярна крупа зараз у середньому продається по 52 гривні за кілограм. Проте є такі супермаркети, наприклад, Ашан, де за кіло гречки просять лише 47.50 грн. На сьогоднішній день найдорожча гречка продається у Варусі – по 59,90 гривень за кілограм.

Популярні статті зараз

Як головний поліцейський Волині Крошко "крошки" збирав під час війни

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Дмитро Білоцерковець знову рветься до тріумфу: хоче повернути собі вплив

Допомога для українців у травні: кому терміново потрібно звернутися із заявою

Все новости

Ціни на гречку
Ціни на гречку

Читайте також:

У моменті на 100 гривень за кіло: в Україні раптовий обвал цін на сезонну продукцію

Чи буде дорожче ікри? Усіми улюблена ягода в Україні стала справжнім делікатесом.