Кабмін та Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні заявили про те, що вони спільно запускають нову програму виплат для українців. Протена гроші можуть розраховувати не всі, а лише внутрішньо переміщені особи (ВПО).

Відповідну публікацію розмістили на порталі новин «gsminfo»

На гроші можуть претендувати ті українці, які були змушені залишити свої будинки через бойові дії. Про це подбав Кабінет Міністрів та Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні.

Ця допомога дорівнює 2500 гривень на кожну людину в сім'ї. Кошти виділятимуться вже за наявною інформаційною базою. Так, це говорить про те, що цього разу не потрібно буде подавати заяви на виплати.

Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео
Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео

Популярні статті зараз

Микола Томенко розповів про китайський тест для школярів воюючої України

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Все новости

За наявною інформацією, можна припустити, що ці виплати будуть зроблені для 1 мільйона українців. Насамперед на гроші можуть розраховувати ВПО з територій, які тимчасово окуповані, а також ті, хто виїхав з будинків на територіях бойових дій.

Місія Червоного Хреста разом із Міністерством соцполітики прийматиме рішення, кому буде виділено 2500 гривень за даними з Єдиної інформаційної бази про ВПО.

Читайте також:

Реформа для пенсіонерів: українці отримуватимуть удвічі більше?

Старі українські монети продаються за 670 доларів: який номінал та як вони виглядають