Ні для кого не секрет, що на території України є безліч категорій людей, які отримують виплати від держави. Так, йдеться не лише про пенсії, а й про різноманітні доплати, про одну з них зараз і буде говоритися.

Відповідну публікацію розмістили на порталі новин «pivdenukraine»

Важливо повідомити про те, що для учасників бойових дій є додаткові виплати. Справа в тому, що вони можуть виходити на пенсію достроково. Чоловіки, які мають статус УБД, мають право виходити на заслужений відпочинок у віці 55 років, а жінки – у 50 років.

Щодо трудового стажу, то для чоловіків він має бути не менше 25 років, а для жінок – від 20.

Важливо повідомити, що право на зниження віку для отримання пенсій діє також і для українських сімей, у яких загинув родич під час бойових дій.

Популярні статті зараз

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Все новости

Якщо говорить про надбавки до пенсійних виплат для учасників бойових дій, то вони можуть розраховувати на доплату у розмірі 25% прожиткового мінімуму. Так, це говорить про те, що від 1 грудня 2022 року ця сума дорівнює 523,25 гривень, яка має видаватися щомісяця. Також з 2004 року цієї категорії покладено ще одну доплату у розмірі 40 гривень щомісяця.

Крім цього, загальна пенсія для учасників бойових дій не може бути меншою ніж 210% від прожиткового мінімуму. На сьогодні це 4395,30 гривень.

Читайте також:

Отримують більше, ніж у Європі: став відомим розмір пенсій прокурорів в Україні

Дуже татуйована бабуся роздяглася до трусів, щоб показати, на що вона витратила понад мільйон гривень.