Мешканцям України розповіли, що деякі категорії можуть розраховувати на одноразову виплату у розмірі до мільйона гривень, і це стосується не лише військових.

Відповідну публікацію розмістили на порталі новин «hvylya»

Справа в тому, що народний депутат Олексій Гончаренко вирушив до соціальної мережі, щоб розповісти про закон №7353. У ньому йдеться про виплати для людей, уповноважених на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, працівникам об'єктів критичної інфраструктури, журналістам та родичам перерахованих категорій.

Якщо людина із вищевказаних категорій загинула (померла) внаслідок травми, контузії, то її родичам належить виплата у розмірі 1 мільйона гривень. Також, якщо люди з цих категорій отримали інвалідність від ІІІ до І групи через поранення (контузії, травми), то належить виплата у розмірі від 200 до 800 тисяч гривень.

Народний депутат Олексій Гончаренко каже, що це дуже важливий закон, оскільки країна-терористка Росія продовжує обстрілювати Україну, а через це страждають та гинуть цивільні працівники.

Популярні статті зараз

Держекоінспекція присікла чергові спроби браконьєрства: вилучено 1,5 кілометри сіток

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

Все новости

"Також важливо, що у цьому списку є журналісти. Вони зараз виконують дуже небезпечну роботу, щоб інформувати суспільство та весь світ про те, що відбувається у гарячих точках у нашій країні", - сказав Олексій Гончаренко.

Скрин публікації Олексія Гончаренка
Скрин публікації Олексія Гончаренка

Читайте також:

Понад 5 тисяч гривень: Пенсійний фонд розповів, якою буде середня пенсія для українця цієї весни

"Безглузде руйнування": скільки ракетних ударів РФ пережила Україна за рік

Понад 13 тисяч гривень: які українці отримуватимуть підвищені пенсії