Ось уже кілька років на території України додали нову платіжку до комунальних послуг – доставку газу. Так, українці вже до цього звикли та платять за газ по-новому.

Відповідну публікацію оприлюднили на сайті « naj.ua»

Варто зазначити, що оплата за доставку газу наразі буде необов'язковою для деяких категорій українців. Відповідне рішення було прийнято НКРЕКП.

Відомо, що за доставку чи розподіл газу необхідно сплачувати щомісяця залежно від спожитого газу минулого року. Раніше за цю послугу можна було не платити лише у тому випадку, якщо українець від'єднаний від газопостачання.

Важливо розповісти, що тепер НКРЕКУ дає можливість деяким українцям не платити за доставку газу. Так, зараз йдеться про тих людей, які постраждали від окупантів під час воєнного стану в Україні.

Популярні статті зараз

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Церква забороняє: в які дні не можна пекти Паски, названі сприятливі дати

Все новости

Справа в тому, що не платити за доставку газу можна лише в тому випадку, якщо розподільна інфраструктура отримала пошкодження, і це заважає облгазам забезпечувати цілодобовий доступ до газу. Також якщо були пошкоджені об'єкти газопостачання та внутрішньобудинкова система, яка постачає людей газам. Тобто якщо в таких випадках немає газу, то за його доставку платити не потрібно.

У цій ситуації необхідно звернутися до постачальника газу, щоб не платити за його доставку.

Читайте також:

"Важкий вибір": українців можуть приголомшити нові тарифи за електрику вже у квітні

Багато українців не вийдуть на пенсію у 60 років: кому не пощастить

Нові правила індексації пенсій: деяких українців позбавили повної суми підвищень