Мобільний оператор скасує популярну послугу в низці тарифів. Українці більше не зможуть користуватися двома SIM-картами на двох пристроях безкоштовно.

Так, Київстар вирішив відключити додаткові SIM-картки абонентів, дозволивши їм користуватися послугами лише з однієї картки. Щоб далі продовжувати використовувати дві SIM-карти, наприклад для планшету і смартфону, абонентам доведеться додатково за це сплачувати. Також користування другою SIM можна обрати як Суперсилу.

Раніше було можливо лише користуватись інтернетом з додаткової SIM-карти, але зараз абоненти матимуть можливість навіть здійснювати дзвінки. Тобто у всьому є переваги.

Послуги "SIM для планшета" або "SIM для другого телефона" у багатьох актуальних тарифах Київстар можна підключити безоплатно, у якості Суперсили. Наприклад, у тарифах LOVE UA На максимум, LOVE UA Контракт, ВАШ Безлім та у безлічі інших.

Стало відомо, що з 20 березня послуга стане недоступною в таких тарифах: SIM для пристроїв, Smart SIM, Київстар Домашній 4G, Роутер 4G.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Якщо клієнти із цими тарифами користувалися послугами "SIM для планшета" або "SIM для другого телефона", то вони в них припинять діяти автоматично, а за вже оплачений, але не наданий сервіс абоненти отримають компенсацію протягом 10 днів із моменту введення змін