У мережі було названо, як повідомляє «clutch», деякі ключові моменти з гарячої лінії з питань пенсій для вимушених переселенців (ВПО) Україні:

Компенсація за припинення виплат.

Якщо пенсійні виплати були отримані на окупованих територіях, але пізніше припинені, ВПО отримають компенсацію за період, коли пенсію не було отримано. Після повернення на підконтрольну Україні територію фізичним особам необхідно звернутися до будь-якого центру обслуговування Пенсійного фонду України (ПФУ) для поновлення виплат і вони отримають пенсійні виплати за весь невиплачений період.

Рішення суду про заборгованість із пенсій.

Для пенсіонерів Луганської області, які мають рішення суду, яке зобов'язує Пенсійний фонд виплатити кошти за минулі роки, термін отримання цих коштів визначається порядком, встановленим Постановою № 1165 Кабінету Міністрів України. ПФУ щорічно виділяє кошти на погашення заборгованості, а часткові виплати провадяться на підставі рішень органів ПФУ з обліку заборгованості.

Популярні статті зараз

Криптопіраміда "DeHealth" тісно переплелася з криміналом: що відомо про власників Анну Бондаренко та Дениса Цвайг

"Снова соблазняет, пошлость": "Холостячка" Злата Огневич облапала свои соски, торчащие из-под платья

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Перехід на пенсію з нагоди втрати годувальника.

У разі переходу з пенсії за старістю на пенсію з нагоди втрати годувальника жінка з Лисичанська (наведено приклад) мала надати довідку з останнього місця роботи померлого чоловіка. Проте її чоловік довгі роки не працював, а його трудова книжка залишилася на тимчасово окупованій території. Незважаючи на надання інших необхідних документів, у переході було відмовлено. У ПФУ припустили, що відмова пов'язана з відсутністю документів, що підтверджують реєстрацію за тією ж адресою, що й померлий годувальник. Якщо суперечки зберігаються, питання можна передати до суду.

Нагадаємо, убережіть себе від інфаркту: ці дешеві продукти мають бути в раціоні у кожного, особливо у пенсіонерів

Раніше «Акценти» повідомляли,пенсіонерам не залишили вибору: доведеться зробити кожному

Як повідомляли «Акценти», найпопулярніший у світі продукт гробить ваше здоров'я: чим він такий небезпечний