В Україні Агентство ООН у справах біженців збільшило обсяг грошової допомоги, доступної для тих, хто її потребує. Фізичні особи, у тому числі вимушені переселенці (ВПО), які звернулися за допомогою, тепер можуть отримувати по 3,6 тисячі гривень на місяць на кожного члена сім'ї, що більше за колишню суму в 2,2 тисячі гривень на місяць.

Цю публікацію оприлюднили на порталі «today»

Підвищені виплати доступні на тримісячний період. Крім того, для тих, хто подав заявку до 1 вересня, передбачено додаткову допомогу у розмірі 2220 гривень на кожного члена сім'ї для підготовки до зимового періоду.

Фізичні особи, які зареєструвалися у період з 1 жовтня до кінця 2023 року, отримають допомогу у розмірі 3600 гривень на члена сім'ї протягом трьох місяців, а також підтримку на підготовку до зими.

Агентство ООН у справах біженців прагне підтримувати сім'ї, що належать до соціально вразливих груп. Сюди входять не тільки сім'ї зі статусом переселенця, але й мешканці прифронтових територій, що постраждали від бойових дій, та громадяни, які повернулися на постійне місце проживання.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

Віталій Хомутиннік: кримінальний шлях до успіху стартапера та олігарха

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Все новости

Щоб претендувати на фінансову допомогу, середньомісячний доход на одного члена сім'ї не повинен перевищувати 5400 гривень.

Переселенцы: скрин с видео
Переселенці: скрін з відео

До вразливих категорій, відповідно до вимог ООН, належать сім'ї, які усиновили дітей, сім'ї, члени яких мають особливі потреби (наприклад, інвалідність або хронічні захворювання), батьки-одиначки, які доглядають неповнолітніх дітей (до 18 років) або осіб віком від 55 років, та сім'ї, які з осіб старше 55 років, є годувальниками. Прийомні сім'ї, які виховують несупроводжуваних дітей та дітей, розлучених зі своїми батьками (підтверджено документально), також мають право на отримання допомоги.

Важливо зазначити, що ця допомога є разовою, і особи, які раніше були зареєстровані в УВКБ ООН та отримували грошову допомогу від інших організацій, не розглядатимуться для отримання додаткової допомоги.

Усі претенденти на допомогу ООН повинні пройти співбесіду з партнером УВКБ ООН з права на захист у центрах збору даних, щоб визначити, чи вони відповідають критеріям уразливості, перш ніж бути включеними до списків одержувачів допомоги.

Нагадаємо, в Україні закінчується паливо та газ: на водіїв чекають проблеми

Раніше «Акценти» повідомляли, пережити зиму за будь-яку ціну: українцям безкоштовно роздають унікальні комплекти

Як повідомляли «Акценти», середня пенсія близько 10 тисяч: пенсіонерів вразили новим перерахунком