Деснянський районний суд Чернігова зобов'язав місцевий Пенсійний фонд відшкодувати пенсіонеру моральну шкоду у розмірі 2 тис. грн.

При цьому позивач вимагав виплатити 20 тис. грн. Суд ухвалив рішення скоротити суму удесятеро. Про це йдеться у рішенні суду у справі №750/12635/23.

Так, пенсіонер раніше виграв судовий позов та зобов'язав чиновників провести перерахунок виплати. "Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду від 06 червня 2023 року у справі №620/1924/23 позов задоволено. Визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо не нарахування та не виплати доплати до пенсії", – йдеться у матеріалах справи.

Сума доплати за період з липня 2021 року до липня 2023 року склала 33,5 тис. грн. Проте, Пенсійний фонд нічого не заплатив. Ймовірно, у бюджеті коштів на компенсацію програного судового позову немає.

"Позивач подав заяву про розгляд справи без її участі. Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся в установленому законом порядку, причин неявки суду не повідомив", – йдеться у судовому рішенні.

Популярні статті зараз

Микола Томенко нагадав про 1 березня: "Свято" для пенсіонерів воююючої України"

Від м’яса та чагарників до будівництва об’єктів. За які такі "заслуги"?

Українцям масово блокують рахунки та картки за будь-які борги: як дізнатися інформацію про себе

Лилия Ребрик оголила свое тело, приспустив халатик: "На ночь обязательно.."

Все новости

Зазначимо, Пенсійний суд програв уже понад 50 млрд. грн. пенсіонерам. Абсолютна більшість із них – військові пенсіонери. Вони мають право на перерахунок своїх виплат у зв'язку із підвищенням зарплат військових. Однак після початку повномасштабної війни зарплати військових різко зросли, тепер військові вимагають перерахунку, на якого немає грошей.