Громада Івано-Франківська в Україні вирішила запропонувати деяким мешканцям додаткові грошові премії з нагоди їхніх днів народження. Спеціально дана премія доступна пенсіонерам віком від 70 років і старше, особам з обмеженими можливостями першої та другої груп, а також дітям військовослужбовців.

Дану інформацію оприлюднили на сайті «znaj.ua»

Мер міста Руслан Марцінків зазначив, що з бюджету виділено кошти для привітання з днем ​​народження правочинів. Ці кошти становлять 205,5 тисяч гривень для 368 літніх людей, 22 000 гривень для 44 інвалідів та 39 000 гривень для 57 дітей військовослужбовців.

Щоб скористатися цими соціальними пільгами, люди можуть подати заяву після дня народження. Заяву можна подати наперед, відвідавши один із найближчих ЦНАПів (центрів соціального обслуговування) в Івано-Франківську. Окрім того,онлайн-заявка доступна на місцевому веб-сайті ЦНП, доступному через BankID.

До необхідних документів для подання заяви належать копія паспорта платника податків та реєстраційний номер, копія посвідчення для вимушених переселенців (якщо застосовується), реквізити банківського рахунку, а також копія свідоцтва МСЕК (для осіб з обмеженими можливостями до першої чи другої групи).

Популярні статті зараз

Нові «договорняки» ДСНС в Переяслав-Хмельницькому по «схематозу» впровадження систем оповіщення

"Хлопчик" або "дівчинка"? Як вибрати найсмачніший оселедець до свят

Блогер накинувся на Юлію Вербу: "Купила радянськиі бляшанки на фронт, а собі дорогущі прикраси"

"Зайві" квадратні метри: які штрафи чекають на українців за несплату податку на нерухомість

Все новости

Нагадаємо, відстрочка від мобілізації: у військкоматі дали найважливіші роз'яснення. Хто отримає і на який термін

Раніше «Акценти» повідомляли, що українців у Польщі жорстко "потрясуть": багатьох кинуть на свавілля долі

Як повідомляли «Акценти», чи варто робити запаси на зиму зараз? Що буде з цінами на цибулю