Після офіційного завершення пандемії коронавірусу в Україні, починаючи з 1 вересня, відновиться процес фізичної ідентифікації пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги, у тому числі вимушених переселенців (ВПО). Про це повідомили представники прес-служби Ощадбанку.

Відповідну публікацію оприлюднили на порталі новин «glavred»

При успішному завершенні процесу фізичної ідентифікації за вказаною процедурою будь-які дебетові операції, які раніше заблоковані на рахунках, будуть автоматично розблоковані банком, забезпечуючи безперешкодний доступ до коштів. Очікується, що розблокування буде завершено до наступного календарного дня.

Ось як пройти процес фізичної ідентифікації:

Завітайте до найближчого відділення Ощадбанку особисто.

Популярні статті зараз

Микола Томенко розповів про китайський тест для школярів воюючої України

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Дмитро Білоцерковець знову рветься до тріумфу: хоче повернути собі вплив

Никакой пользы, а сплошной вред: названы каши, которые могут привести к болезням 

Все новости

Візьміть із собою паспорт або будь-який інший прийнятний документ, що засвідчує особу.

Носіть із собою основну платіжну картку або основне електронне пенсійне посвідчення (ЕПУ).

Покажіть необхідні документи співробітникам банку для перевірки.

Додатково провести видачу готівки або переглянути баланс рахунку можна за допомогою касового терміналу POS. Ця операція вимагає введення PIN-коду.

Важливо, що рішення про зупинення чи продовження виплати пенсій та інших соціальних виплат на карткові рахунки вимушених переселенців перебувають у віданні відповідних державних органів, відповідальних за здійснення цих соціальних виплат.

Цей процес фізичної ідентифікації спрямований на забезпечення безпеки та справжності транзакцій за участю пенсіонерів та отримувачів соціальної допомоги.