В Україні є певні умови, за яких виплати пенсії на банківську картку можуть припинитися. До таких обставин належать випадки, коли допомогу було призначено на підставі недостовірних даних, якщо пенсіонер проживає за кордоном (за винятком випадків, передбачених міжнародними договорами), або якщо отримувач помер.

Цю інформацію оприлюднили на порталі «obozrevatel»

Вкрай важливо, щоб застраховані особи своєчасно повідомляли відповідні органи, зокрема Пенсійний фонд України, про зміну своїх особистих реєстраційних даних або виїзд із країни.

Крім того, повідомлялося, що деякі українські пенсіонери можуть отримувати від держави пенсію нижче за очікувану, особливо для тих, хто народився на початку або наприкінці року. Щоб пом'якшити потенційні проблеми, особам передпенсійного віку рекомендується подавати заяву на отримання пенсії наперед, в ідеалі за 1-2 місяці до досягнення пенсійного віку. Це забезпечує достатній час для пенсійного процесу та запобігає затримкам в отриманні пенсійної допомоги.

Людям важливо бути в курсі вимог та процедур, пов'язаних із пенсійними виплатами, щоб уникнути перебоїв у їхньому фінансовому забезпеченні.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости