Українські пенсіонери, які проживають за кордоном та бажають продовжувати отримувати пенсійні виплати, мають щорічно проходити ідентифікацію особи. Цей процес ідентифікації забезпечує правильне розподілення пенсійних виплат серед передбачуваних одержувачів.

Відповідну публікацію розмісти на порталі «ТСН»

Якщо ви є українським пенсіонером за кордоном і вам необхідно пройти ідентифікацію особи, ви можете виконати такі дії:

Услуга "Дія.Підпис".

Ця послуга доступна на порталі електронних послуг Пенсійного фонду в особистому електронному кабінеті. Увійдіть до свого облікового запису та дотримуйтесь інструкцій, наданих для процесу фізичної ідентифікації.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Співробітник консульства: Ви також можете пройти ідентифікацію через консульство. Завітайте до відповідного консульства чи посольства України в країні вашого проживання, щоб підтвердити своє нинішнє місце проживання за кордоном.

В ПФУ заявили о финансировании пенсий. Фото: скрин youtube
Пенсионеры. Фото: скриншот youtube-видео

Оформлення та отримання пенсій за кордоном:

Якщо ви досягли пенсійного віку, проживаючи за кордоном, можна оформити пенсію дистанційно через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Українські пенсіонери, які мешкають за кордоном, можуть отримувати пенсійні виплати міжнародними переказами через Укрпошту. Це стосується громадян України за кордоном, які отримували пенсію готівкою у межах України.

Важливо завершити процес фізичної ідентифікації та переконатися, що ви, як і раніше, маєте право на пенсійні виплати. Якщо у вас є якісь конкретні питання чи побоювання щодо цього процесу, рекомендується звернутися до відповідних українських органів чи установ, які відповідають за розподіл пенсій.