В Україні певні категорії громадян мають право вийти на пенсію віком 50 років. Сюди входять як матері, так і батьки багатодітних сімей та батьки інвалідів з дитинства. Однак є певні вимоги та умови, які необхідно виконати, щоб мати право на дострокову пенсію.
Про це пише «trueua», посилаючись на ПФУ
Для багатодітних мам можливість дострокового виходу на пенсію 50 років доступна за наявності страхового стажу не менше 15 років. Вони повинні мати п'ять або більше дітей, щоб претендувати на цей посібник. Для батьків вікова вимога становить 55 років, і вони повинні мати не менше ніж 20 років страхового стажу, щоб мати право на достроковий вихід на пенсію за цією категорією. До батьків дітей-інвалідів з дитинства пред'являються такі ж вимоги щодо віку та досвіду.
Для оформлення дострокової пенсії фізичним особам необхідно подати заяву до органу Пенсійного фонду. Заява має бути подана не раніше ніж за один місяць до досягнення встановленого віку для дострокового виходу на пенсію або не пізніше ніж через три місяці після досягнення цього віку. Якщо заяву подано до досягнення зазначеного віку, державні виплати будуть зараховані на банківський рахунок одразу після досягнення цього віку.
Осудженна шахрайка Миколюк Ольга і надалі веде небезпечний бізнес в гаражі.
Мінус сотні мільйонів у бюджеті країни: правоохоронці розслідують, як нардеп Шаповалов допомагав бізнес-партнеру ухилятися від податків
Ситуація з системами оповіщення досі незадовільна: хто понесе відповідальність
"Робити це, як кролик": супербабуся влаштувала дуже відвертий показ на честь православного свята
Необхідні документи для призначення дострокової пенсії включають документ, що засвідчує особу, документ, що засвідчує набутий страховий стаж, а також свідоцтва про народження чи паспорт дітей.
Крім того, повідомлялося, що українські пенсіонери, які досягли 70-річного віку, мають право на отримання додаткових виплат до своєї звичайної пенсії. Ці додаткові платежі становлять 300 гривень на місяць та зараховуються до початку оформлення платіжної інформації.
Варто зазначити, що така інформація викликала реакцію у українців. Один українець вирішив звернутися до ПФУ і заявив: «ПФУ, не ганьбися. Подивися, яку мінімалку ти платиш людям, а потім робитимеш свої передбачення, найбрехливіша структура».