Приватбанк недавно дозволив фізичним особам обмінювати валюту. Для клієнтів державного банку є унікальна програма від Приват24 – спеціальна безкоштовна пластикова карта.

Цю інформацію озвучили у ПриватБанку.

Після замовлення цієї спеціальної картки її можна забрати в будь-якому відділенні державного банку або в поштовій службі Нової пошти.

Важливо зазначити, що ця послуга доступна лише тим людям, які користуються програмою Приват24. Однак програма має бути оновлена ​​до останньої версії.

Також Приват зробив сервіс для підприємців, який дозволить використовувати телефони із встановленим додатком «Термінал».

Популярні статті зараз

На Переяславщині вп’яте відтворили зажинки: цього разу до обряду долучилися військовослужбовці

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Церква забороняє: в які дні не можна пекти Паски, названі сприятливі дати

"Гібрид кажана та пантери": дивний "кіт-вампір" поставив мережу на вуха

Все новости

ПриватБанк, фото: скриншот You Tube
ПриватБанк, фото: скриншот You Tube
ПриватБанк, фото: скриншот You Tube

Завдяки цій функції можна зареєструвати торгові точки, касирів та каси, а також стежити за продажами, вносити товари та послуги у довідник та фіскалізувати фінансові операції. Якщо особа-підприємець має телефон з ОС Android з NFC, то є можливість зробити з нього POS-термінал. Тут потрібно завантажити програму «Термінал».

Ті люди, які почали користуватися додатком «Термінал», можуть використовувати його з будь-якої картки за нульовим тарифом на транзакції протягом місяця.

Якщо говорити про терміни цієї унікальної пропозиції, то вони закінчуються 15 липня 2023 року.