Вже весь світ знає, як окупанти підірвали Каховську греблю. Путінські війська діють як справжні терористи і не припиняють чинити військові злочини в нашій країні. На жаль, підрив Каховської ГЕС став справжньою катастрофою для українців, це зазнає жахливих наслідків. У зв'язку з тим, що багато жителів нашої країни постраждали від цього теракту, було ухвалено рішення виділити фінансову допомогу тим, хто зіткнувся із проблемами через жахливе підтоплення.

Про це повідомляється у соціальній мережі, посилаючись на заяву Кабінету Міністрів України.

Знищення Каховської греблі стало справжнім жахом для України. Багато людей втратили свої будинки і навіть не мають можливості евакуюватися звідти.

Окупанти підірвали Каховську ГЕС
Окупанти підірвали Каховську ГЕС

У зв'язку з тим, що є багато постраждалих, яким потрібна допомога, Кабмін ухвалив рішення надати їм грошову допомогу.

Популярні статті зараз

Микола Томенко розповів про цивілізаційний вибір людства 21-століття: "Київ чи Москва"

«Приводи» за проституцію і керування авто під наркотиками. ЗМІ розповіли історію Віолети Зайнуліної-Вайсман

Олег Винник вперше показався з початку війни: інтерв'ю викликало неоднозначну реакцію

Выгнулась в прозрачном наряде: Мисс Украина Леонила Гузь без стеснения показала любимые позы, у мужчин дыхание перехватило

Все новости

«Українці, які постраждали через підтоплення, отримають по 11 600 грн. Рішення схвалив Кабмін. Виплати по 5 тисяч грн від держави організовуватимуть Херсонська та Миколаївська ОВА. Також постраждалі отримають додаткову фіндопомогу від Міжнародної організації з міграції ООН – 6 600 грн на особу», - підписано публікацію у соціальній мережі.

Так, ці гроші не зможуть компенсувати тих втрат, які зазнали жителі нашої країни. Однак влада прийняла таке рішення і вона допоможе, як може.