Повідомляється, що на території України стартувала реєстрація на виплати коштів за благодійним проектом «Допомога дітям». Ця фінансова допомога надається тим українським сім'ям, які мають дітей та відповідають певним критеріям.

Про це повідомляється на порталі новин «today», посилаючись на сайт Dopomogadityam.

Насамперед слід повідомити, що претендувати на ці виплати можуть далеко не всі українські родини. Гроші виплачуватимуть тим сім'ям із дітьми, які проживають у Полтаві та області.

Важливо зазначити, що йдеться про дітей, які мають категорії інвалідності, ДТЦ. Також кошти виплачуються організаціям та дитячим будинкам. Ще благодійний фонд займається оздоровленням дітей, які належать до перерахованих вище категорій.

Допомога дітям: скрін з порталу
Допомога дітям: скрін з порталу

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Нова масова гуманітарна допомога: як отримати незалежно від статусу та місця проживання

Українці відповідатимуть за свої пенсії самі: Денис Шмигаль ошелешив пенсионерів

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Все новости

Ця фінансова допомога надається малозабезпеченим сім'ям, і тим сім'ям, де є діти, які страждають на тяжкі хвороби або інвалідність.

Щоб отримати кошти, необхідно оформити онлайн-заявку на цю адресу: https://dopomogadityam.com.ua/otrimati-dopomogu .

Уточнюється, що потрібно буде вказати такі дані: ім'я та прізвище, номер телефону, електронну адресу, описати проблему та назвати вид допомоги.

Також потрібно буде вказати такі документи: паспорт або ID карту, ІПН, документ, що підтверджує статус (інвалідність тощо).

Читайте також:

"Офіційно": Кабмін ухвалив рішення підвищити тарифи на електроенергію з 1 червня, скільки платитимемо

В Україні планують підняти рівень "мінімалки": переговори вже розпочалися, названо суму