Мешканцям України повідомили, що у 2023 році пенсіонери отримають щорічні грошові виплати до Дня Незалежності. На кошти можуть розраховувати пенсіонери з різних категорій, проте суми відрізнятимуться.

Відповідну інформацію надали на порталі «napensii»

Як відомо, ці грошові виплати були 5 травня, однак, з 2023 року їх перенесли на серпень місяць, до Дня Незалежності. На ці кошти можуть розраховувати такі категорії: ветерани Другої світової війни та нові ветерани російсько-української війни.

Також дані виплати належать і жертвам нацистських переслідувань, учасникам війни та членам сімей загиблих.

Пенсионерки, фото:скриншот You Tube
Пенсионерки, фото:скриншот You Tube
Пенсионерки, фото:скриншот You Tube

Популярні статті зараз

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Українців жорстко каратимуть за балкони: штрафи шалені

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Щодо конкретних сум, то поки що немає чіткого поняття, скільки ж виплатять грошей пенсіонерам із цієї категорії. Однак українська влада повідомила, що кошти виплачуватимуться з державного бюджету.

Є думка, що виплати будуть такими ж, як і 2021 року. На ті часи особи з інвалідністю І групи отримували 4421 грн, ІІ групи – 3 906 грн та ІІІ групи – 3 391 грн. Учасникам бойових дій, які постраждали учасникам Революції Гідності, виплачували 1 491 грн. Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримували грошову допомогу у розмірі 4421 грн. Членам сімей загиблих належало 966 грн, а учасникам війни — 612 грн.

Выплаты для украинцев. Фото: скриншот Youtube-видео
Выплаты для украинцев. Фото: скриншот Youtube-видео

Ці кошти видавалися раніше до Дня Перемоги, проте тепер вони виплачуватимуться до Дня Незалежності.