Згідно з інформацією у квітні здійснили ще один перерахунок пенсійних виплат працюючим пенсіонерам. Однак у цьому випадку з 2,7 мільйонів громадян пенсійні виплати збільшили лише 600 тисяч українців. Варто зазначити, що підвищені виплати вони зможуть отримати лише з першого червня та одразу за три місяці.

Розмір підвищень буде індивідуальним, проте ще 2021 року середнє підвищення становило 193 гривні. Чим вища пенсія та заробітна плата, тим більшим буде й розмір доплати.

пенсіонери
пенсіонери

Черговий перерахунок виплат заплановано на липень, який стосуватиметься вже держслужбовців, науковців, а також працівників місцевого самоврядування. Водночас до кінця 2023 року пенсії не проіндексують:

  • пенсіонерам, які продовжують працювати, мають маленький стаж та їх розрахункові виплати не перевищують 2 100 гривень;
  • колишнім працівником прокуратури;
  • пенсіонерам, які одержують виплати у розмірі понад 20 930 гривень;
  • тим, хто перебуває на довічному утриманні держави (судді та інші).

Варто нагадати, згідно із законодавством в Україні існують ще й вікові доплати до пенсійних виплат. Тобто громадяни, що перебувають на заслуженому відпочинку та їх вік перевищив 70 років, вони додатково отримають 300 гривень.

Популярні статті зараз

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Українців жорстко каратимуть за балкони: штрафи шалені

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Все новости

Тим, кому вже за 75 років, можуть розраховувати на доплати у розмірі 456 гривень, а ось пенсіонері старше 85 років отримають доплати у розмірі 570 гривень.