Зазначається, що можливість отримати знижку на комунальні послуги у розмірі 75% є доступною для деяких категорій українців, незалежно від рівня доходів. Про кого конкретно йдеться, розповіли на офіційному сайті ПФУ.

Коммунальные услуги
Коммунальные услуги

Людям, які мають статус «учасник бойових дій», надається можливість скористатися знижкою у розмірі 75% вартості комунальних послуг, яка розраховується від норми споживання, незалежно від рівня доходів.

Щоб отримати цю пільгу, особа, яка отримала статус «учасник бойових дій» і бажає скористатися знижкою на оплату житлово-комунальних послуг, має подати дві заяви:

  • Заява про внесення відомостей до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄГАРП);
  • Заява про надання пільг щодо оплати житлово-комунальних послуг.

Пільги на послуги учасникам бойових дій призначаються на довжину їхнього життя. Однак, якщо особа, яка має право на пільгу, використовує пічне опалення або скраплений газ для приготування їжі, вона має щорічно звертатися за отриманням пільг на ці послуги.

Популярні статті зараз

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Українців жорстко каратимуть за балкони: штрафи шалені

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Все новости

Коммунальные услуги
Коммунальные услуги

Заяву про призначення знижки на оплату комунальних послуг разом із необхідними документами можна подати до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України, уповноваженої посадової особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідного територіального товариства або до ЦПАУ.

Також можна подати документи дистанційно через офіційний веб-сайт Міністерства соціальної політики чи веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Особа, яка користується пільгою, зобов'язана повідомляти про будь-які зміни у сімейному стані чи місці проживання, а також про зміни у переліку послуг, на які надається пільга.

Тому при зміні у складі сім'ї чи місця проживання, а також зміні у переліку послуг, на які призначено пільгу, необхідно повторно подати заяву з урахуванням нових обставин.

Якщо особа має право на пільги за декількома законами, вся необхідна інформація про учасника бойових дій включається до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (ЄГАРП). Однак пільговик обирає лише одну підставу для надання пільги за всіма можливими варіантами.