Українцям пенсійного віку повідомили про те, що практично кожен із них отримуватиме щомісячні доплати. Так, на ці виплати може розраховувати кожен пенсіонер України, однак є одна обов'язкова вимога – певний вік.

Про це розповіли на сайті новин «РБК-Україна»

Надбавки до доплат виплачуватимуть щомісяця. Однак для цього потрібно досягти певного віку, від якого і завіситиме сума доплати.

У Пенсійному фонді України заявили, що щомісячні доплати пенсіонерам почнуть виплачувати, коли вони досягнуть 70-річного віку та більше.

ПФУ попереджає, що щомісячні доплати пенсіонерам від 70 років дорівнюють сумі 300 гривень. Також там нагадали про те, що виплати пенсій робляться з 4 по 25 число щомісяця.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

Пенсионер. Фото: скриншот YouTube-видео
Пенсионер. Фото: скриншот YouTube-видео

Важливо повідомити, що якщо, наприклад, пенсіонер досяг 70-річного віку 23 травня, то він повинен буде отримати пенсію вже з доплатою. Це пов'язано з тим, що виплати пенсій кожному пенсіонеру мають прораховуватись за місяць раніше.

Крім цього, українці, яким понад 75 років, отримуватимуть доплату не 300 гривень, а 456 гривень щомісяця. До того ж, ті пенсіонери, які досягли віку понад 80 років, зможу мати надбавки у розмірі 570 гривень щомісяця.

Читайте також:

Новий механізм: пенсіонери в Україні можуть значно збільшити суму своїх пенсій

Приємні надбавки до пенсії: кожен український пенсіонер отримає щомісячні доплати