Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps реалізує програму підтримки економічної стабільності в Україні. Так, американський фонд надасть допомогу у розмірі 1500 доларів для ВПО, які втратили мікробізнес через війну.

Ця програма буде спрямована організацією на допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у відновленні або запуску власного мікробізнесу на новому місці у зв'язку з наслідками війни. Фінансова допомога надається для відновлення втрачених можливостей та започаткування власної підприємницької діяльності ВПО.

Доллар. Фото: скриншот Youtube-видео
Доллар. Фото: скриншот Youtube-видео

«Програма надає фінансову допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які перебувають у Дніпропетровській області (за винятком районів, де йдуть активні бойові дії або існують обмеження доступу або високий ризик для життя та підприємницької діяльності)», — йдеться у повідомленні.

Учасники програми повинні мати плани збільшення свого доходу через підприємницьку діяльність. Програма допомагає подолати складні життєві обставини та знизити залежність від зовнішньої підтримки.

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Українці відповідатимуть за свої пенсії самі: Денис Шмигаль ошелешив пенсионерів

Світ попрощався із заслуженим працівником культури України з Книги рекордів Гіннеса: його роботи прикрашають Київ

Все новости

«Середній розмір фінансової допомоги в рамках програми становить 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України. Остаточна сума залежатиме від типу бізнесу та фінансових потреб кожного учасника програми», - зазначили в організації.

Доллары. Фото: скриншот YouTube-видео
Доллары. Фото: скриншот YouTube-видео

Для відбору учасників програми враховуватимуться такі критерії:

  • Чітка аргументація необхідності отримання фінансової допомоги.
  • Відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми.
  • Життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї.
  • Здатність учасника програми реалізувати запропоновану бізнес-ідею.
  • Розуміння ринку збуту та клієнтського потоку.
  • Досвід ведення бізнесу, якщо є.
  • Наявність соціальної чи фінансової вразливості.

Всі ці фактори враховуватимуться при виборі учасників програми на конкурсній основі.

Ініціатори також оцінюватимуть заявки на отримання допомоги з огляду на ризики безпеки, визначені Mercy Corps. За додатковою інформацією щодо участі у програмі звертайтесь за телефонами: +38 (093) 615 59 04 - Анастасія; +38 (073) 432 84 40 - Денис; +38 (093) 756 10 85 - Ольга.